Ga je mee op reis?

Onze kerkgemeenschap gaat elk jaar op reis. Daarin volgen we een mooi patroon: in de oneven jaren maken we een weekendtrip in Nederland, in de even jaren gaan we één tot twee weken de grens over. Dominee Engele Wijnsma is het brein en de organisator van deze bijzondere kerkreizen, waarin plaats is voor bekende highlights en verrassende programmaonderdelen. Om mee op reis te gaan, hoeft men overigens geen lid te zijn van onze kerkgemeenschap.

Onze reisbestemmingen:

2020 Israël en Jordanië (inschrijving gesloten)
2019 Zeeland: Langs de randen van de Tachtigjarige Oorlog
2018 Armenië en Georgië: Natuur, cultuur en religie
2017 IJsselsteden: In het voetspoor van Geert Grote
2016 Schotland: John Knox, Edinburgh en Iona
2015 Friesland: Onder meer Leeuwarden en Bolsward
2014 Turkije: Paulus achterna
2013 Groningen: Stad & land
2012 Duitsland: Bach- en Lutherreis