Nieuw Licht met Ben Tomesen

Een nieuw initiatief vanuit de Ruïnekerk is het maandelijks organiseren van een zinnige woensdagavond. Het is bedoeling om een Nieuw Licht te werpen op ontwikkelingen in onze cultuur en op maatschappelijke ontwikkelingen. De veelgevraagde Bergense keynote-speaker Ben Tomesen vindt het een eer om een thuiswedstrijd te spelen in de Ruïnekerk. Hij zal een betoog houden van 20 minuten met als titel: ‘Veranderen: een reis of eindbestemming?’ Aansluitend wordt hij geïnterviewd door Engele Wijnsma, waarbij ook de zaal mee kan praten. Het zal in elk geval gaan over vragen op het snijvlak van politiek, maatschappij en individu. Tegelijkertijd is het interessant voor onze visie op de Ruïnekerk en onze kerkelijke gemeente. De bijeenkomst is op woensdag 8 november en start om 20.00 uur.